Portál pro uživatele dopravy a přepravy materiálu, strojů a zařízení, minerálů a surovin, těžebního, stavebního průmyslu a důlní činnosti česky deutsch english


Rozšířené ...
Dokumenty i-TES: Internetový Technicko-Ekonomický Server

Dokumenty

i-TES > Dokumenty > Výzkumné zprávy a expertizy > Přístroj na měření tlouštěk krycích vrstev OLDP a jeho ověření v podmínkách SHR.
<<< Výzkumné zprávy a expertizy

Přístroj na měření tlouštěk krycích vrstev OLDP a jeho ověření v podmínkách SHR.


NázevPřístroj na měření tlouštěk krycích vrstev OLDP a jeho ověření v podmínkách SHR.
AutorRNDr. Jaroslav Jochman
Rok1988
Komentář

     Přístroj umožňuje měřit s přesností +/- 0,1mm s rozsahem měření 0 - 20mm (v provozních podmínkách SHD). Přístroj má univerzální charakter a lze jej využít též na měření tlouštěk pryžového obložení bubnů na pásových dopravnících, pro sledování opotřebení pryžových krycích vrstev pásů s textilní kostrou, pokud bude při výrobě nebo dodatečně na povrch textilní kostry zavulkanizován pásek z feromagnetického materiálu. Obecně lze využít přístroj pro měření tlouštěk neferomagnetických materiálů na podložce tvořené feromagnetickým materiálem. Jednoduchá obsluha, rychlost a přesnost umožňuje využití výsledků měření jak v oblasti výzkumu, tak i v provozní praxi při sledování a plánování výměn pásů na jednotlivých  pásových dopravnících.


Katalog


i-TES | Varga Tomáš: Tel.: +420 777 748 228 | info@i-tes.com | http://www.i-tes.com


 © 2006-2019 Insion